اخبار علم و فناوری

کارت های امروز بازی همستر کامبت (۲۶ خرداد)

به نقل بیت 24 به گزارش نیازیها اگر از نات کوین جا مانده‌اید و حالا یکی از همستربازان قهار (!) هستید، می‌دانید که هر روز این شانس را دارید که ۳ کارت را از میان کارت‌های موجود آپدیت کنید و ۵,۰۰۰,۰۰۰ امتیاز دریافت کنید. به جای آن‌که کارت‌های مختلف را امتحان کنید و ببینید در نهایت کدام سه کارت بلیط برنده شما خواهند بود، این مطلب را دنبال کنید که به‌صورت روزانه کارت‌های مربوط به همان روز را معرفی می‌کنیم. با این مقدمه به سراغ کارت‌های کمبوی امروز بازی همستر کامبت می‌رویم تا ببینیم کدام کارت‌ها می‌توانند ۵ میلیون به دارایی‌های ما اضافه کنند.

کارت های کمبوی امروز همستر

امروز باید سه کارت زیر را پیدا و آن‌ها را آپدیت (یا فعال)‌ کنید:

این کارت‌ها را می‌توانید از بخش‌های زیر فعال کنید:

  1. کارت Apps Center Listing از سربرگ Specials
  2. کارت NFT Collection Launch از سربرگ Specials
  3. کارت P2P Trading از سربرگ Markets

دقت کنید که برای فعال کردن کارت دوم، لازم است که قبل از آن کارت Short Squeeze را از سربرگ Specials به سطح ۳ ارتقا دهید و سپس Margin Trading x100 را از سربرگ Markets تا سطح ۱۰ ارتقا دهید. این کارها نیازمند آن است که دست‌کم ۳ نفر با لینک شما به بازی دعوت شوند.

کارت همستر کامبت چیست؟

کارت های همستر کامبت در بخش Mine قرار دارند که هر کدام معرف یک ویژگی یا قابلیت هستد. برای فعال‌سازی و در ادامه ارتقای هر یک از این کارت‌ها، باید به میزان درج‌شده در زیر آن امتیاز خرج کنید. فعال‌سازی برخی از کارت‌ها به پیش‌نیازهایی نیاز دارد که این موضوع نیز ذیل همان کارت درج شده است. روی هر کدام از کارت‌ها میزانی به عنوان Profit Per Hour وجود دارد که نشان‌دهنده سود حاصل از این کارت برای شما در هر ساعت است. سود ساعتی حاصل‌شده از همه کارت‌ها را در قسمت بالای صفحه و در بخش Profit Per Hour می‌توانید مشاهده کنید. حتی اگز هیچ‌ فعالیتی هم انجام ندهید و داخل بازی نباشید، این میزان امتیاز در هر ساعت به شما تعلق می‌گیرد. البته در صورتی که بیشتر از ۳ ساعت به بازی سر نزنید، فقط به اندازه سه ساعت امتیاز می‌گیرید.

کمبوی روزانه یا Daily Combo به ۳ کارتی گفته می‌شود که امتیاز ویژه دارد. زمانی که کاربر این ۳ کارت را از میان کارت‌های موجود پیدا کند و آن‌ها را فعال کند یا ارتقا دهد، می‌تواند ۵ میلیون امتیاز بگیرد. به این ترتیب می‌توانید موجودی خود را سریع‌تر افزایش دهید. این یکی از قابلیت‌هایی است که همستر کامبت را به یکی از بهترین جایگزین های نات کوین تبدیل می‌کند. فقط به یک نکته توجه کنید؛ تمام کارت‌ها را نمی‌توان تنها با امتیاز ارتقا داد یا فعال کرد. برای فعال کردن برخی کارت‌ها، لازم است که حتما حداقل یک نفر با لینک شما وارد بازی شده باشد. در غیر این‌صورت نمی‌توانید از جایزه کارت کمبوی همستر بهره‌مند شوید.

چطور از کارت های همستر کامبت استفاده کنیم؟

همان‌طور که در بخش ابتدایی این مقاله نشان دادیم، به‌راحتی می‌توانید ۳ کارت هر روز را پیدا کنید و ارتقا دهید. این کارت‌ها منجر به افزایش امتیازات شما می‌شوند. شما می‌توانید از این امتیازها برای افزایش سود خود استفاده کنید. همان‌طور که می‌دانید تیم رسمی همستر کامبت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که Profit‌ و چند فاکتور دیگر اهمیت بالاتری دارد. از این رو می‌توانید از جایزه کارت کمبو برای افزایش پرافیت خود استفاده کنید.

محمد

هر روز زندگی، امیدی جدید برای داشتن تجربه‌ای نو و جذابه. از لحظه به لحظه زندگیت لذت ببر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا