اخبار روز

عکس/ ازدواج جنجالی این زن دو سر با یک مرد

عکس/ ازدواج جنجالی این زن دو سر با یک مرد

یک مرد در اتفاقی عجیب با دوقلوهایی که یک بدن با دو سر داشتند ازدواج کرد.

  • خانه
  • آموزش و سرگرمی

مدت مطالعه :

به گزارش وقت صبح، همان‌طور که احتمالا خودتان می‌دانید در یکی دو هفته گذشته خبر یک ازدواج به سرعت شبکه‌های اجتماعی مختلف و کاربرانشان در سراسر دنیا را درنوردید و به موضوع اصلی بحث آن‌ها بدل شد. ازدواجی که البته درحقیقت سه سال پیش اتفاق افتاده بود اما انتشار خبرش در چند روز اخیر باعث شد به شدت مورد توجه قرار بگیرد.

داستان این موضوع جنجالی به خبر ازدواج یکی از دو خواهر هِنسِل که دوقلوهایی به هم‌چسبیده هستند با یک مرد برمی‌گردد. خبری که تقریبا مانند تمام موضوعات اینچنینی به سرعت کاربران شبکه‌های اجتماعی را به دو دسته سرسخت موافق و مخالف تقسیم کرد و باعث شد خواهران هِنسل بازخوردهای فراوانی از پیام‌های محبت‌آمیز و حمایت گرفته تا توهین و تمسخر و تحقیر و حتی تهدید دریافت کنند.

خواهران هنسل و اولین تجربه شهرت در ۱۹۹۶

واقعیت این است که این اولین بار نیست که این دوقلوهای به‌هم‌چسبیده به موضوع اصلی بحث دست‌کم مردم کشورشان تبدیل می‌شوند. ابی و بریتنی هِنسل در سال 1996 و در حالی‌که فقط 6 سال داشتند مهمان برنامه مشهور اپرا وینفری شدند و همان حضور در شوی اپرا برای مشهور شدن خواهران هنسل کافی بود.

خواهران هنسل البته در سال‌های پس از حضور در برنامه اپرا هم همچنان در دید عموم باقث ماندند و در سال‌های گذشته با حضور در برنامه شبکه TLC به ارتباط با مخاطبان ادامه دادند. برنامه شبکه TLC برنامه‌ای چندقسمتی بر اساس واقعیت زندگی روزمره خواهران هنسل بود و ابی و بریتنی در این برنامه سعی می‌کردند نحوه زندگی کردنشان را برای مخاطبان توضیح دهند.

این مرد جذاب همزمان با دو زن منحصر به فرد ازدواج کرد!

ابی و بریتین در این برنامه از ساده‌ترین کارهای روزمره مانند خوابیدن و استحمام و رانندگی تا سفر به اروپا و ورزش کردن و … برای علاقمندان و مخاطبان کنجکاوشان توضیح می‌دادند و به مخاطبان کمک می‌کردند تا درک بهتری از زندگی دوقلوهای به‌هم‌چسبیده داشته باشند. در آخرین قسمت‌های این برنامه شبه‌مستند، مخاطبان دیدند که ابی و بریتنی موفق شدند تا تحصیلات دانشگاهیشان را در رشته آموزش با موفقیت به پایان برسانند.

ازدواج

اما بخشی از این برنامه شبکه TLC که در روزهای اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته به سحبت‌های خواهران هنسل در اپیزودی مربوط به سال 2012 اختصاص دارد. بریتنی در این اپیزود می‌گوید:"نیازی نیست تمام دنیا بداند ما چه کسی را ملاقات می‌کنیم و قصد انجام چه کاری را داریم و کی قرار است آن کار را انجام دهیم."

ابی که کنترل نیمه سمت راستی بدن را بر عهده دارد ضمن تایید حرف‌های خواهرش اضافه می‌کند:"بله، ما تصمیم داریم روزی حس مادر بودن را تجربه کنیم اما قصد نداریم در حال حاضر توضیح دهیم چنین موضوعی با شرایط ما چطور قرار است اتفاق بیفتد." حالا و بیش از یک دهه پس از آن صحبت‌ها ما می‌دانیم که دست‌کم یکی از خواهران هنسل یعنی ابی درباره آن حرف‌ها کاملا جدی بوده است.

در یک دهه گذشته زندگی ابی و بریتنی تغییرات فراوانی را به خود دیده است. ابی و بریتنی که حالا 34 ساله هستند مدت‌هاست که به عنوان معلم کلاس پنجم دبستان مشغول به کارند و البته مهم‌ترین تغییر که به ازدواج و شروع زندگی مشترک برای یکی از خواهران هنسل است.

منبع: برترین ها

منبع: وقت صبح

محمد

هر روز زندگی، امیدی جدید برای داشتن تجربه‌ای نو و جذابه. از لحظه به لحظه زندگیت لذت ببر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا