اخبار روز

حرف سحر قریشی دروغ درآمد/ نه تتلو شاکی خصوصی دارد نه او به ایران برگشت!

حرف سحر قریشی دروغ درآمد/ نه تتلو شاکی خصوصی دارد نه او به ایران برگشت!

به محض بازداشت امیر تتلو، سحر قریشی در یک ویدئوی مفصل یوتیوبی مدعی شد تتلو کلی شاکی خصوصی دارد و او هم برای کمک به شاکیان به ایران بر می گردد اما هیچکدام نشد.

  • خانه
  • آموزش و سرگرمی

مدت مطالعه :

وقت صبح- سحر قریشی که در ابتدای ورود تتلو به ایران خیلی پر جنب و جوش شده بود و اتهاماتی وارد می‌کرد حالا در آمریکاست و عکسی منتشر کرده که ظاهرا دوباره ازدواج کرده است.

این در حالی است که او گفته بود برای شکایت از تتلو به ایران خواهد آمد.

اما به گزارش ایرنا، روز گذشته 30 اردیبهشت 1403 قوه قضاییه با اعلام صدور حکم بدوی برای امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو، تاکید کرد که در جریان روند بررسی پرونده این متهم در محاکم استان تهران، هیچ فرد یا افرادی به عنوان شاکی خصوصی از او شکایت نکرد و هیچ‌گونه پرونده‌ای با عنوان شاکی خصوصی برای تتلو تشکیل نشد.

تتلو دارای یک پرونده در دادگاه کیفری یک استان تهران بود که از بابت اتهام مندرج در پرونده به حبس محکوم شده است.

تتلو یک پرونده دیگر هم به اتهام توهین به مقدسات در دادگاهی دیگر داشت که مربوط به سالیان گذشته و زمانی بود که در ایران حضور نداشت؛ او در این پرونده نیز به ۳ سال حبس محکوم شده است.

امیر تتلو هیچ شاکی خصوصی ای ندارد!

گفتنی است در سوم دی 1402 به گزارش همشهری شنیده‌ها حکایت از این داشت که دو نفر از شاکیان تتلو خانواده ۲ دختر ایرانی هستند که در ترکیه با تشویق و ترغیب تتلو اقدام به خودکشی کرده اند.

اما متهم این اتهام یعنی ترغیب دختران برای خودکشی را نپذیرفته و گفته آنها پس از مصرف مواد تصمیم گرفتند به زندگیشان پایان بدهند.

در فضای مجازی یا توییتر هرچند از بسیاری از سلبریتی ها افشاگری شده است اما هیچ مورد شاخصی که از تتلو شکایت کند گزارش نشده است.

تحریریه وقت صبح تحریریه وقت صبح
منبع: وقت صبح

محمد

هر روز زندگی، امیدی جدید برای داشتن تجربه‌ای نو و جذابه. از لحظه به لحظه زندگیت لذت ببر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا