اخبار ورزشیتوپ و تورفوتبال

استقلالی‌ها بازهم دست به دامان دروازه‌بان هوادار شدند

عصر امروز دو تیم پرسپولیس و هوادار در ورزشگاه دستگردی به مصاف هم می‌روند که این بازی برای استقلالی‌ها هم خیلی مهم می‌باشد.

به گزارش نیازیها به نقل از افکارنیوز، عصر امروز دو تیم پرسپولیس و هوادار در ورزشگاه دستگردی به مصاف هم می‌روند که این بازی برای استقلال ی‌ها هم خیلی مهم می‌باشد. پس از آنکه عملکرد محسن فروزان در بازی استقلال و ذوب آهن مورد حمله پرسپولیسی‌ها قرار گرفت، حالا هواداران آبی‌پوش به تلافی از حرکت پرسپولیسی‌ها، به علیرضا حقیقی ، دروازه‌بان تیم هوادار حمله کردند.

کاربر قهرمان در توئیتی نوشت: هیچی ازت نمیخوام به عنوان یه بیننده فوتبال ولی شرفتو نشون بده. هوادار هشت بازی نباخته و عامله اصلیش هم همین علیرضا حقیقی بوده اما حقیقی در مقابل پرسپولیس هیچوقت عملکرد مثبتی نداشته، تو ۸ بازی بیست گل دریافت کرده و بازی امروز از اون بازیاس که قهرمان لیگ را شاید مشخص کنه آقای حقیقی خودتو ثابت کن برادر.

کاربر سامی تاجی نوشت: حقیقی همون گلریه که ۹۰ دقیقه آرژانتینی که نایب قهرمان ۲۰۱۴ شد را تو خماری گذاشته بود…
حقیقی همونیه که هر بازی تا کنج دروازه شو نزنیم گل نمیخوره…

حقیقی همونیه که تو ۳۶ سالگی تیم‌های لیگ برتری رو هوا میزننش…

آیا کلین شیت نکردن این گلر در کل کریر بازی‌هاش مقابل پرسپولیس طبیعیه؟!

آقای شجاعی اگه میخوای طلسم ۸ بازیه بدون باختت نشکنه یه فکری به حال گلرت کن…

کاربر نامبر ۲۶ هم در جواب سامی تاجی نوشت: استقلالی ها میگن حقیقی جلو پرسپولیس کلین شیت نکرده بابا اینکه حقیقیه، سیدحسین و رحمتی که گلر خودتونن اینا هم کم پیش میاد جلو ما کلین شیت کنن:)))

کاربر امینو هم اینگونه واکنش نشان داد: حقیقی همونیه که تو ۳۶ سالگی تیمای لیگ برتری رو هوا میزننش؟! تیمای حقیقی از ۳۰ سالگی به بعد رو مشاهده می‌کنید

کاربر رضا هم در واکنش به حمله استقلالی‌ها به حقیقی نوشت: به اونایی که حرف از تبانی حقیقی میزنن فیلم خروج های فروزان را نشان بدین، نامرد به هیچ توپی نه که نمی‌گفت هیچ، تازه واسه خروجاش از نقطه پنالتی هم رد میشد:))) بعدشم که استوری و…

محمد

هر روز زندگی، امیدی جدید برای داشتن تجربه‌ای نو و جذابه. از لحظه به لحظه زندگیت لذت ببر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا